Vitamín C pomaranč s rakytníkom + zinok 300 mg (20 ks)
VI400622a

Vitamín C pomaranč s rakytníkom + zinok 300 mg (20 ks)

 SKLADOM 50+ BAL. KÓD: VI400622

 

 

Katalógová cena 4,49 EUR od 1 BAL. 
s DPH 5,39

Vitar Vitamín C 300 mg + rakytník + zinok je moderným výživovým doplnkom v praktických jednorazových vrecúškach, ktoré umožňujú vysoko komfortné úživanie bez zapíjania. Aktívne látky sú pre organizmus lepšie vstrebateľné, s rýchlejším nástupom účinku. Prípravok je vhodným výživovým doplnkom pre posilnenie imunity, významným antioxidantom, ktorý výrazne zasahuje do rady životných pochodov. Je potrebný pre tvorbu kolagénu, ktorý pôsobí podporne v ľudských tkanivách - svaloch, šľachách, chrupavkách a koži. Významne sa podieľa na funkcii imunitného systému a je dôležitý pre udržanie dobrého stavu celého organizmu. Zinok je dôležitý pre funkciu imunitného systému, priaznivo tiež pôsobí na kvalitu pokožky, vlasov a nechtov. Rakytník rešetliakový podporuje imunitný systém a prirodzenú obranyschopnosť oranizmu. Prispieva k normálnemu stavu pokožky a k normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému. V tradičnej medicíne je vzácny pre vysoký obsah vitamínu C, E a karoténoidov.

 

Návod na použitie

Odporúčané dávkovanie: Deti od 12 rokov a dospelí 1 vrecúško denne. Obsah vrecúška nasypte do úst, pomaly nechajte rozpustiť a prehltnite. Nevhodné pre deti do 12 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

 

Výživové údaje/jednotka

vitamín C (kyselina L-askorbová): 300 mg (375 %)
zinok (citran zinočnatý): 5 mg (50 %)
extrakt z rakytníka rešetliakového (Hippophae Rhamnoides): 20 mg

 

Zoznam zložiek

sladidlo - sorbitol, kyselina L-askorbová, extrakt z plodov rakytníka rešetliakového, citran zinočnatý, prírodná aróma, protihrudkujúca látka - mastenec, sladidlá - sukralóza, citróza (neohesperidín DC).

Značka: 

Množstvo v balení: 20 KS 

Počet kusov v balení: 20 kusov

 

 

 

Ceny sú uvedené bez DPH vrátane všetkých zliav.